Home > دانشگاه
Viewed 45 times 5 Answers
0

از اونهایی که تو Halifax زندگی میکنن، میشه در مورد تخمین هزینه های ماهیانه زیر برای یک زوج راهنمایی بفرمایید؟ Accommodation اجاره یک واحد آپارتمانی یا استودیو برای یک زوج در یک محله امن که خیلی از دانشگاه دالهوزی دور نباشه Utilities (Electricity, Heating, Hot water …) Food Cell Phone and Internet (for 2 persons) Transportation (Bus, Metro, Ferry) Health Insurance (yearly) Clothing Recreation (Hiking, Biking, Gym, Pool, Coffee …) ممنون میشم اگر دارید راهنمایی میکنین هزینه ها رو برای دو نفر اعلام

2021-10-21 07:29:00 Nova scotia دانشگاه #راهنمایی بفرمایید
5 Reply

سلام قیمت ها خیلی به سبک زندگیتون بستگی داره پس به اعداد پایین به عنوان نظر شخصی بنده نگاه کنید به صورت کلی اجاره هر چه به دانشگاه و مرکز شهر نزدیک بشید بالاتر میره و ساختمان ها هم ممکنه قدیمیتر باشن رقمی بین ۱۳۰۰-۱۶۰۰ رو میشه پیش بینی کرد برای اجاره که هر دو ماه یکبار حدود ۸۰ دلار هم برق منظقی هست اکثر منازل باقی امکانات به جز اینترنت و کیبل رو جزو مبلغ اجاره حساب میکنن تقریبا همه منازل هم گاز و یخچال و لاندری دارن که در بعضی جاها لاندری مشترک هست و ممکنه سکه ای یا کارتی باشه و مینگین یک الی دو دلار برای استفاده شارژ میشید موبایل اگر اینترنت نخواهید با ۲۵ دلار مکالمه و پیام نامحدود خواهید داشت ولی اگر دیتا اضافه کنید از ۳۵ دلار تا بالای ۱۰۰ ماهیانه قیمت هست برای اینترنت منزل از سرعت ۱۰۰ مگ تا یک و نیم گیگ توی نوا اسکوشیا در دسترس هست و همه پلن ها دانلود نامحدود هستند من برای منزل خودم سرعت ۳۵۰ مگ ماهی ۶۳ میدم ولی اگر پروموشن نداشته باشید همین سرعت حدود ۱۰۰ دلار ماهیانه میشه باشگاه ورزشی من هفته ای ۳.۵ دلار حق عضویت میدم fit for less در صورتی که صندلی ماساژ و امکانات tanning و یا محوطه اختصاصی تمرین بخواهید استفاده کنید مبلغ دو برابر میشه و البته باشگاه های گرونتر هم وجود دارنو دانشگاه هم فکر میکنم رایگان داشته باشه برای هایکینگ که بینهایت جا برای رفتن هست برای لباس هم بالاتر توضیح دادم در پیام پین شده هشتگ ها رو هم دنبال کنید

2021-10-21 12:37:00

خیلی ممنونم بابت وقتی که گذاشتید و راهنمایی

2021-10-21 12:43:00

سلام ممکنه در رابطه با هزینه های زندگی هم توضیح بدید؟ غیر از اجاره خونه

2021-10-21 14:51:00

طبق اعلام statistics canada هر شخص به طور معمول ۲۱۴$ هزینه خورد و خوراکش میشه. این هزینه برای خانواده ها ارزونتره چون بصورت bulk خرید میکنن و برای افراد مجرد گرونتره. اگر اهل رستوران رفتن باشید و یا اهل استفاده از مشروبات الکلی این هزینه به مراتب بیشتر میشه. هر پرس رستوران حدودا ۲۰$ و هر لیوان مشروب در رستوران حدودا ۷ تا ۱۰$ هزینه داره

2021-10-21 15:06:00

باز هم خیلی به سبک زندگیتون وابسته هست کل رفت و امد رو میشه با خرید پاس ماهیانه به قیمت ۸۲.۵ دلار برای هر نفر انجام داد ولی همین کار رو میشه با خرید ماشین و هزینه بیمه و بنزین با میانگین ۶۰۰ دلار و یا بیشتر ماهیانه باشه (الان هر لیتر تقریبا ۱.۴ دلار هست) میزان مصرف میوه و نان و گوشت هم برای هر خانواده متغییر هست . برای دو نفر فکر میکنم با هر هفته ۱۰۰ دلار بشه خوراک رو جمع کرد و البته شاید خیلی ها با کمتر هم بتونن . دوستان هم به اشتراک خواهند گذاشت تجربه هاشون رو.

2021-10-21 15:06:00

QAmon

Similar Question:

#راهنمایی بفرمایید
Ask a Question